SİTE KULLANIM KOŞULLARI

BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU ŞARTLARI DİKKATLE OKUYUNUZ VE BU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ ZİYARET ETMEYİNİZ.
1. Kullanım Şartları
Bu web sitesi BUTON KALIP MAKİNA A.Ş.'ye aittir. Sitedeki dokümanlar kopyalanamaz yeniden üretilemez.
Sitemizdeki içerikler hiçbir şekilde değiştirilemez veya çoğaltılamaz veya kamuya açık bir şekilde yayınlanamaz, veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Sitemizdeki içerikler telif hakkı koruması altındadır ve bu içeriklerin her tür yetkisiz kullanımı telif hakkı, ticari marka mülkiyeti ve diğer yasaların ihlali anlamına gelebilir.
2. Sitemize link vermek
Sitemize sadece bizim logo yada görsellerimiz üzerinden, ana sayfamıza olmak üzere link verebilirsiniz. Kaynak göstermek için iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize bildirmeniz gerekir.
3. Başka Web Sitelerine Bağlantılar
Bu site üzerindeki başka web sitelerine erişim bağlantıları, yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu siteden çıkarsınız. Buton Kalıp Makina A.Ş., bu üçüncü şahıs sitelerinin tümünü incelememiştir ve bu sitelere veya içeriklerini denetlememektedir ve bunlardan sorumlu değildir. Bu nedenle, Buton Kalıp Makina A.Ş., bu siteler veya içerikleri, veya bu sitelerde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım veya diğer ürünler veya malzemelere veya bunları kullanmanın yol açacağı sonuçlara kefil olmamakta ve bu konuda bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu siteyle bağlantılı herhangi bir üçüncü şahıs sitesine erişmeye karar verdiğiniz takdirde, bu erişimin tüm riskleri size ait olacaktır.
4. Mesleki Etiğe Saygı ve Uyum
Buton Kalıp Makina A.Ş. site üzerindeki bilgilerin sunumunda meslek kuruluşları tarafından belirlenen kurallar ile yasal kuruluşlarca hazırlanan kural ve şartlara azami ölçüde uyum göstermektedir. Bu konudaki görüş ve önerilerinizi site üzerindeki iletişim formundan gönderebilirsiniz.
Bu sitede yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Kocaeli mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.