HAKKIMIZDA

Kurumsal Buton Kalıp Makina A.Ş., faaliyetlerine 2012’de başlamış, kısa süre içerisinde kalıp imalat sektörünün aranan ve önde gelen markaları arasındaki yerini almayı başarmıştır.
Çağın gereklerine uygun olarak kendisini yenileyen ve yapılan yatırımlarla sürdürülebilir büyüme trendini yakalayan Buton Kalıp Makina, geniş müşteri kitlesine sunduğu çözümleri ile verimli ve ilkeli hizmet anlayışının sektöründeki temsilcisi konumuna yükselmiştir.

Buton Kalıp Makina tarafından imal edilen ürünlerin tasarımından, imalat aşamasına ve müşteriye ulaştırılmasına kadarki her sürecin titizlikle planlandığı ve yürütüldüğü profesyonel nitelikteki operasyonel süreçler, hem kaliteyi hem de verimliliği sağlar ve yüksek müşteri memnuniyetinin kazanılmasında rol oynar.


İleri teknoloji, tasarım ve verimlilik.

Buton Kalıp Makina, kuruluşundan günümüze kadarki geçen zaman içerisinde kalıp imalat ve tasarım süreçlerini en doğru ilkeler üzerine inşa ederek, sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteyi ve yüksek verimliliği sağlamayı başarmıştır. Bu bakımdan; ileri teknoloji imalat ürünlerini, doğru yazılım programlarını, doğru mühendislik tekniklerini ve insan kaynaklarına yapılan yatırımlara önem vererek, her çağın markası ve firması olma yolundaki iddialarını gerçekleştirme becerisini göstermiştir.

Kurumsal Dünya standartlarına uygun imalat ve üretim süreçleri ile tasarlanan ve çıktısı alınan mamullerin birinci sınıf standartlara sahip olunmasında ileri teknolojiye verilen önem, çağın gereklerine uygun yapılanma ve insan kaynaklarına yapılan yatırımların önemi yüksektir.

Buton Kalıp Makina, operasyon süreçlerinde yeniliği ön planda tutan anlayışını, verimli bir hizmet modelinin ve profilinin oluşmasını sağlamak amacıyla sürdürür. İmalat sektöründeki en önemli eksikliklerden biri haline dönüşen verimlilik, Buton Kalıp Makina tarafından yapılan yatırımlar ve sektör ihtiyaçlarının analizi ile ortaya çıkarılan eksikliklerin giderilmesine yönelik tedbirlerin alınması sayesinde çözüme kavuşmuştur.

Buton Kalıp Makina ile birinci sınıf kalıpların üretimi, otomotiv ve diğer sanayi kollarının ihtiyacı olan mamullerin tasarım faaliyetleri, yüksek kalite standartlarına sahip üretim zinciri içerisinde gerçekleşmiştir.


Kurumsal hizmet anlayışı ile yola devam ediyoruz!

Buton Kalıp Makina, mevcut pazarını korumak ve yeni pazarlara açılarak, yüksek standartlara sahip hizmet modeli ile müşteri kitlesine yenilerini katmayı hedefler. Bu açıdan, kurumsallaşma sürecini tamamlamış, sektörün ihtiyacı haline gelen değerleri kurumsal kimliğin ayrılmaz ilkeleri haline getirmiştir.