PLASTİK ENJEKSİYON KALIPLARI

Plastik enjeksiyon kalıp tasarımında yaygın olarak enjeksiyon yöntemlerini kullanarak hammaddesi plastik olan malzemelerin şekillendirmeleri yapılır. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu uzmanlıklarla gelişen teknolojileri yakından takip etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Son yıllarda gelişmeye devam eden ve kullanımı yaygınlaşan plastik enjeksiyon kalıplama yöntemi firmamız tarafından da en yaygın hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Özellikle otomotiv aksesuar ve desenli kalıplarda edinmiş olduğumuz tecrübeler ile 2012 yılından bu güne hem plastik kalıp üretimleri gerçekleştiriyor hem de seri üretim hizmeti veriyoruz. 2 farklı lokasyonda bulunan plastik üretim fabrikamızda verdiğimiz seri üretim hizmetleri ile sektörde hem kalıp hem parça üretim yetkinliğine sahip sayılı firmalar arasında yer alıyoruz.

Yeni Ürün İmalat Süreci

Buton Kalıp Makine, yeni bir ürün geliştirmeye başladığında öncelikle tasarım aşamasını titizle oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre, numune veya teknik resimler üzerinden tasarım aşaması tamamlanır. Tasarım aşaması tamamlanan bir ürünün 3D Prototipi geliştirilerek müşterinin onayına sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra Prototipi geliştirilen ürünün Enjeksiyon kalıp imalatı yüksek hassasiyetle yapılır.

Kalıp imalatı aşaması büyük bir titizlikle tamamlandıktan sonra Enjeksiyon baskı süreci oluşturulur ve tamamlanır. Kalite kontrol ve sevk aşamalarından sonra yeni ürün sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Buton Kalıp Makina, yeni bir ürün imalatında tüm aşamaları uzman kadrosuyla ve ileri teknoloji ile yapmaktadır.